home
nieuws
feestelijke aftrap bouw 73 sociale huurwoningen fascinatio
06 maart 2008
Feestelijke aftrap bouw 73 sociale huurwoningen Fascinatio
|
Dura Vermeer Bouw Rotterdam, woningcorporatie Com. Wonen, Gemeente Capelle a/d IJssel en zorgverlener ASVZ hebben de feestelijke aftrap gegeven voor de bouw van 73 sociale huurwoningen in Fascinatio fase 3 te Capelle aan den IJssel.
Samen met een toekomstige bewoner van ASVZ sloegen Joop van der Leeuw, directeur Dura Vermeer Bouw Rotterdam, Jan van der Schans, directeur Productie Com•wonen, Hans Jacobs, wethouder gemeente Capelle aan den IJssel en Peter Mertens, lid Raad van Bestuur ASVZ de eerste paal met een oud-hollandse heistelling.
In Fascinatio fase 3 bouwt Dura Vermeer Bouw Rotterdam in opdracht van Com.wonen 33 eengezinswoningen en 40 appartementen. Dertig van deze appartementen zijn bestemd voor senioren. De overige tien zijn onderverdeeld in 18 studio’s en bestemd voor ASVZ, die mensen met een verstandelijke beperking begeleidt bij het wonen.
Naar verwachting zal het project in december 2009 worden opgeleverd. In de afgelopen jaren heeft Dura Vermeer Bouw Rotterdam in Fascinatio al zeven projecten gerealiseerd. In de loop van dit jaar wordt er ook nog gestart met de bouw van twee projecten in fase 3 en 4.
|
Volg ons op