home
nieuws
dura vermeer voornemens distributie-activiteiten te staken
03 april 2009
Dura Vermeer voornemens distributie-activiteiten te staken
|
Dura Vermeer is voornemens om een groot deel van haar distributie-activiteiten in de ondergrondse infrastructuur te staken. Aanleiding voor dit voornemen zijn resultaten die al jaren onder de gestelde rendementsdoelstellingen van de onderneming liggen. Gezien de huidige economische situatie verwacht Dura Vermeer geen zicht op verbetering.
De distributie-activiteiten betreffen de werkzaamheden in de haarvaten van de ondergrondse infrastructuren, zoals het aansluiten van woningen op het elektriciteits-, aardgas- of drinkwaternet. Deze worden uitgevoerd vanuit vestigingen in de regio’s Zuidoost, Zuidwest en Noord. Dura Vermeer heeft vrijdag 3 april de medewerkers geïnformeerd over dit voornemen.
Circa 120 medewerkers zijn actief in de distributie. Door het mogelijk afstoten van deze activiteit sluit Dura Vermeer gedwongen ontslagen niet uit. Dura Vermeer is in overleg met de vakbonden over de ontwikkeling van een sociaal plan. Uitgangspunt is begeleiding van medewerkers naar nieuw werk. Ook loopt er een adviesaanvraag over het voorgenomen plan bij de ondernemingsraad van Dura Vermeer.
|
Volg ons op