Grote dingen klein maken, meesterschap in complexiteit
Elk gebouw is uniek, maar sommige zijn iéts unieker! Neem het AFAS Experience Center in Leusden; een enorme glazen bol met ongebruikelijk gevormde armen. In bijna alles uniek. De architectuur, de indeling, de vele verschillende functies, de techniek en niet in de laatste plaats de bouwkundige complexiteit.
‘Eenvoud siert het ware. Voor mij betekent dat: grote dingen klein maken door ze op te knippen. Door zo te denken en te werken kun je hele grote complexe werken aan’, zegt Erwin Linderman over zijn rol als bouwplaatsmanager bij AFAS. Erwin deed dat al met onder andere het Ommelanden Ziekenhuis Groningen en het Medisch Spectrum Twente - een complex web van technische installaties - en bezorgde AFAS een werkplek die voldoet aan de modernste eisen. Ruim, met state-of-the-art fitnessruimten, een bedrijfsrestaurant voor zevenhonderd gasten, een vleugel voor opleidingen en een theater voor achthonderd bezoekers. AFAS geeft er presentaties, maar ook theatergezelschappen treden er regelmatig op. Zo haalt AFAS de buitenwereld naar binnen.
Dura Vermeer bouwde het. Erwin blijft er bescheiden over. ‘De Architect plant het zaadje, wij brengen het tot bloei’. Dan ben je toch een kunstenaar? ‘Misschien wel’, zegt hij ingetogen. ‘Als het gaat om mijn kennis van de bouw, dan kun je alle kunstwerken maken’.
'Grote dingen klein maken, maakt dat je kunt werken aan hele grote, complexe projecten.'
Ook werken aan grootschalige en complexe utilitaire bouwen?
Projecten zoals deze vragen om vakmanschap. Om bouwplaatsmanagers die overzicht houder, beslissingen durven nemen en trots zijn op wat ze samen realiseren. Mensen die grote, complexe werken behapbaar maken.
Als bouwplaatsmanager bij Dura Vermeer Bouw en Vastgoed Hengelo werk je aan grootschalige en complexe utilitaire bouwen in de regio Noord- Oost- en Midden Nederland. Jij zorgt ervoor dat deze projecten binnen planning, budget én op hoog kwaliteitsniveau worden opgeleverd. Daar sta je voor.
Wil jij werken aan dit soort bijzondere projecten? En leren van ervaren collega's die hun sporen hebben verdiend in de meest uitdagende projecten van Nederland? Kom langs voor een kop koffie! Onze collega Marjolein staat klaar voor al je vragen.