Dinsdag 17 juni
Ons programma op de Provada
dagthema: Kwaliteit
11:30-12:00
De Samenleving Versterken: sta jij ervoor aan de lat?​
​ De samenhang tussen complexe maatschappelijke uitdagingen en de gebouwde omgeving speelt een steeds grotere rol in het slagen van ruimtelijke projecten. Laat je inspireren door concrete voorbeelden op de 5 niveaus van sociale impact en ontdek hoe jij zelf het verschil kan maken!
Spreker: Anneke Verhagen
13:45-15:30
Het woensdagochtend debat
Hoe ga je versnellen in de woningopgave zonder de kwaliteit te verliezen. Welke rol heeft creativiteit en inventiviteit daarin om het goede te doen. Hebben we een ander beeld, een andere kijk nodig op de wijken en buurten die we de komende tien jaar gaan ontwikkelen, bouwen en bewonen. En hoe geven we het estafettestokje op de juiste manier door in deze opgaves.
Sprekers: Geurt van de Randeraat en Jeroen de Willigen
15:45-16:15
​De kenniseconomie als motor voor toekomstig succes: waarom Nederland nú moet investeren in kantoren en campussen
In een wereld waarin geopolitieke en economische machtsverschuivingen elkaar snel opvolgen, is Nederland als kenniseconomie goed gepositioneerd om haar voorsprong te behouden. In deze presentatie laten wij zien hoe Dura Vermeer Commercieel Vastgoed met innovatieve kantoor- en campusontwikkeling bijdraagt aan het versterken van ons vestigingsklimaat en het aantrekken van toptalent.
Sprekers: Stijn van de Sande, Lucas van der Hoeven en Ewout Spronk