ONTWIKKELEN

ONZE VISIE

Een gezonde wereld waarin alles en iedereen met elkaar verbonden is. Dat is onze visie voor nu en de toekomst. We leven in een complexe wereld die véél van ons vraagt. Als we willen dat onze kinderen en kleinkinderen net als wij nog zo onbezorgd kunnen genieten van de vogels en de bloemen, van mooie, groene en gezonde woonbuurten in fijne dorpen en steden, dan kunnen we niet stil blijven zitten. De toekomst is hier – en ze is van ons allemaal.

Voeten in de klei

We zijn doeners en waarmakers. Voeten in de klei. Hands-on. Maar we zijn tegelijkertijd óók die ervaren gebouw- en gebiedsontwikkelaars met het hoofd in de wolken.

Voor mens en natuur

Wij willen in positieve zin het verschil maken in gezondheid en geluk voor iedereen.

WERKEN VANUIT WAARDECIRKELS

Bij elke ontwikkeling en bouwopgave staan mens en natuur centraal. Alle ontwikkelopgaven zijn samengebracht in één denkmodel met vier hanteerbare thema’s: de vier waardecirkels.

De waardecirkels van Het Goede Doen

We leggen alle relevante aspecten langs de meetlat van vier waardecirkels: Balans, Verbonden, Gezondheid en Oneindig.

Waar we voor opstaan

“Samen meerwaarde creëren door het goede te doen voor mens en natuur: hoe mooi is dát.”

Maak meer carrièrestappen

Bekijk onze openstaande vacatures of lees meer over onze projecten.