Gerwin Winkelhuis viert 25 jaar Dura Vermeer!
Een kwart eeuw energie, betrokkenheid en vakmanschap; Gerwin Winkelhuis is 25 jaar in dienst! We verwachten dat de meesten wel herkennen dat hij zich met hart en ziel dagelijks inzet voor onze bouwplaatsen én voor de mensen die erop werken en wonen: collega’s, partners en bewoners.
Als stagiair kwam hij binnen op de bouw bij René Arens waar hij werkte aan de Driehoek in Oldenzaal. Gerwin begon 25 jaar geleden voor ‘t echie in Hengelo als werkvoorbereider bij de uitbreiding van Van der Valk. Daarna volgden vele mooie projecten, waaronder de nieuwbouw van van der Valk in Enschede, Hengelo en Zwolle. Ook in Apeldoorn en Deventer liet hij als uitvoerder en bedrijfsleider zijn sporen na. Als grondlegger van het Blokje Om-concept realiseerde hij met zijn team al talloze projecten in Nederland.
Op de bouw weet hij als geen ander hoe je feestelijke momenten viert; altijd attent, altijd bijzonder. Jarige collega? Grote kans dat hij wordt toegezongen met een persoonlijk liedje, ingezongen door Gerwin. En alsof dat nog niet genoeg is: regelmatig ochtend opent hij als vaste beheerder de deuren van ons kantoor in Hengelo.
Gerwin, namens heel Dura Vermeer: dank voor jouw tomeloze inzet, je nuchtere humor en je warme hart. Op naar de volgende mijlpaal!