Dura Vermeer - Blooming

Elke bouwplaats groen en gezond!

Collega Sander van Rijn deed mee aan de Dura Vermeer Innovatieprijs en diende het idee “Van on-kruid naar pro-kruid” in. Zijn gedachte: door pro-kruid in te zaaien op de bouwplaats, dragen we als Dura Vermeer bij aan de biodiversiteit en fleuren we de omgeving op voor de omwonenden. Het idee is omgedoopt tot Dura Vermeer-Blooming, een inheems bloemenmengsel voor op al onze bouwplaatsen. Vanaf 23 mei te gebruiken op alle projecten.

WAT IS DURA VERMEER-BLOOMING?

Dura Vermeer-Blooming is een inheems bloemenzaadmengsel. Of je een nieuwe snelweg aanlegt of een woonwijk bouwt, het bloemenmengsel kan op ieder project worden gebruikt om tijdelijke natuur te creëren op de bouwplaats of braakliggende bouwgrond. Voordelen zijn:

Goed voor de biodiversiteit

Deze mooie bloemen trekken allerlei soorten insecten aan

Een oplossing tegen stuifzand

De planten helpen opwaaiend zand bij de voordeur van bewoners in de omgeving voorkomen

BESTEL NU

Dura Vermeer-Blooming bestaat uit inheemse soorten. Interesse om te gebruiken op jouw project? Vraag informatie op en bestel via onderstaande knop.

VRAGEN? ONZE SPECIALISTEN HELPEN JE GRAAG!

Maak meer carrièrestappen

Bekijk onze openstaande vacatures of lees meer over onze projecten.