Definitieve gunning nieuwbouw en renovatie zuiveringsinstallatie in Noardburgum

21 maart 2025

Woensdag 19 maart hebben wij als bouwcombinatie Zuiver (Dura Vermeer, ADS Groep en Friso Bouwgroep) samen met Vitens de handtekeningen gezet onder de Bouwteamovereenkomst voor de eerste fase van de nieuwbouw en renovatie van de zuiveringsinstallatie van Vitens in Noardburgum.

Met het project wordt de zuiveringsinstallatie op Noardburgum, in het gelijknamige dorp, vernieuwd en verduurzaamd. Het grondwater uit Ritskebos, Garijp, Nij Beets en Noardburgum komt hier samen. Door het toepassen van een efficiëntere zuiveringstechniek, wordt er straks meer drinkwater met dezelfde hoeveelheid gewonnen grondwater geleverd. Daarmee is Vitens voorbereid op de toekomst.

Infra
Harbert van der WildtDirecteur Dura Vermeer Infra Landelijke Projecten Regio
Infra
Adriaan de JongDirecteur Dura Vermeer Infra Regionale Projecten Regio Heel Nederland
Infra
André van der VegtDirecteur Dura Vermeer Infra Regio Noord Oost Regio's Groningen, Gelderland, Friesland, Drenthe, Overijssel, Utrecht
Lees meer van Dura Vermeer Infra Landelijke Projecten
Lees meer Dura Vermeer Infra Regionale Projecten
Eerste liggers voor nieuwe fly-over A10 Knooppunt De Nieuwe Meer succesvol ingehesen
16 december 2025
Oostertoegang Amsterdam: constructieve veiligheid en werken op zeer beperkte ruimte
16 december 2025
Rijkswaterstaat en marktpartijen tekenen contracten voor uitvoering KRW-maatregelen in Nederrijn/Lek, IJssel en Randmeren
15 december 2025
Samenwerken als nieuwe standaard na renovatie A12 IJsselbruggen: ‘Samen gaan we het redden’
12 december 2025
Financial Close bereikt voor DBFM project ViA15
9 december 2025
Eerste Dijkzone Dag: het versterken van de samenwerking
28 november 2025

Maak meer carrièrestappen

Bekijk onze openstaande vacatures of lees meer over onze projecten.