Definitieve gunning nieuwbouw en renovatie zuiveringsinstallatie in Noardburgum
Woensdag 19 maart hebben wij als bouwcombinatie Zuiver (Dura Vermeer, ADS Groep en Friso Bouwgroep) samen met Vitens de handtekeningen gezet onder de Bouwteamovereenkomst voor de eerste fase van de nieuwbouw en renovatie van de zuiveringsinstallatie van Vitens in Noardburgum.
Met het project wordt de zuiveringsinstallatie op Noardburgum, in het gelijknamige dorp, vernieuwd en verduurzaamd. Het grondwater uit Ritskebos, Garijp, Nij Beets en Noardburgum komt hier samen. Door het toepassen van een efficiëntere zuiveringstechniek, wordt er straks meer drinkwater met dezelfde hoeveelheid gewonnen grondwater geleverd. Daarmee is Vitens voorbereid op de toekomst.
Infra
Harbert van der WildtDirecteur Dura Vermeer Infra Landelijke Projecten Regio
Infra
Adriaan de JongDirecteur Dura Vermeer Infra Regionale Projecten Regio Heel Nederland
Infra
André van der VegtDirecteur Dura Vermeer Infra Regio Noord Oost Regio's Groningen, Gelderland, Friesland, Drenthe, Overijssel, Utrecht
A16 Rotterdam klaar om open te gaan
29 september 2025
Dura Vermeer, WSP en Equans bouwen met Stedin aan energietransitie
29 september 2025
Bouw Daniel den Hoedbrug in Rotterdam gestart
25 september 2025
Volg een half miljoen kilo beton per boot van Friesland naar Amsterdam
21 september 2025
Dura Vermeer en gemeente Ridderkerk tekenen voor nieuwe geluidsschermen langs de A15
12 september 2025
Groene koers bij Oranje Loper Amsterdam
4 september 2025